Skip to content

Trener personalny Dominik Kopczyński.

Trener personalny Dominik Kopczyński to absolwent AWFiS w Gdańsku, gdzie ukończył kierunek Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Trener Personalny. Jest również trenerem sportów walki i samoobrony, specjalizującym się w brazylijskim jiu jitsu (BJJ) oraz Submission. Dominik jest aktywnym zawodnikiem klubu Infinity Fight w Elbląg. Jego bogate doświadczenie i profesjonalne podejście sprawiają, że jest jednym z najlepszych trenerów personalnych w Elblągu. Dominik przygotowuje spersonalizowane plany treningowe i diety, pomagając swoim klientom osiągnąć wymarzone cele. Skontaktuj się z Dominikiem w celu umówienia na trening personalny.


TEL: 730 960 964

Trener personalny Dominik Kopczyński

Dominik Kopczyński to trener personalny, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomaga klientom osiągać zamierzone cele. Stale poszerzana wiedza oraz nieprzerwana praca w zawodzie od 2012r. jest doskonałym dowodem na to, że jest to partner do współpracy dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, czy poprawić swoją kondycję, Dominik jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nim już dziś i zacznij swoją przygodę z treningiem personalnym w Elblągu! Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów.

Trening personalny w Elblągu.

Trener personalny Dominik Kopczyński

Trening personalny z Dominikiem Kopczyńskim w Elblągu to gwarancja skuteczności i satysfakcji. Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników. Dominik wykorzystuje swoje szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach treningu personalnego, oferując treningi siłowe, kondycyjne oraz mieszane z elementami sportów walki. Dzięki temu każda sesja treningowa jest nie tylko efektywna, ale także różnorodna i interesująca. Stała analiza cyklu treningowego oraz bieżące zmiany pozwalają na zmaksymalizowanie efektów naszej współpracy. Jesteś sportowcem mieszkającym na terenie Elbląga? Dominik przygotuje Cię fizycznie do czekających Cię startów!


90 PLN

Obowiązuje uprzedni kontakt z Dominikiem przed zapisem na zajęcia. Treningi personalne odbywają się w klubie Infinity Fight Elbląg, który znajduje się przy ul. Hetmańskiej 5/18a. Obiekt jest w pełni wyposażony w sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia treningu siłowego lub z szeroko pojętych sportów walki. Ilość oraz godziny treningów ustalane są indywidualne wedle potrzeb i możliwości klienta – podejmujemy współprace jednorazowe oraz cykliczne – pełne info na temat cennika znajduje się na stronie głównej.

Plan treningowy na siłownię.

Dominik Kopczyński przygotowuje indywidualnie dopasowane plany treningowe na siłownię, które uwzględniają cele, poziom zaawansowania oraz preferencje klienta. Każdy plan treningowy jest opracowany z myślą o maksymalnej efektywności i bezpieczeństwie ćwiczeń. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu Dominika, każdy trening na siłowni staje się bardziej efektywny i przynosi szybsze rezultaty. Otrzymasz kompletny plan treningowy na najbliższe 8 tygodni, który zawiera następujące informacje: rodzaj ćwiczenia, zaangażowane partie mięśniowe, ilość serii oraz powtórzeń, tempo czy opcjonalnie prezentację techniki w formie wideo.

100 PLN

Trener personalny Dominik Kopczyński

Plany treningowe są przygotowane na podstawie wypełnienia ankiety online, którą znajdziesz w zakładce z prowadzeniem online. Ankieta zawiera rozbudowany zestaw pytań dotyczących informacji ogólnych oraz Twojej aktywności fizycznej, co jest podstawą wywiadu oraz przygotowania zindywidualizowanego planu. Bardzo proszę o możliwie obszerne odpowiedzi oraz sprecyzowanie celu, aby przygotowany plan treningowy był jak najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. 

Dieta na odchudzanie i budowanie masy mięśniowej.

Trener personalny Dominik Kopczyński

Odpowiednia dieta to klucz do sukcesu w procesie odchudzania i budowania masy mięśniowej. Trener Dominik Kopczyński tworzy indywidualne plany dietetyczne, które są dostosowane do specyfiki treningu oraz celów klienta. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta jest dobrze zbilansowana i wspiera osiągnięcie zamierzonych efektów. Dominik oferuje również porady dotyczące suplementacji, aby wspomóc Twój trening i poprawić ogólne samopoczucie. Dominik bazuje przede wszystkim na Twojej wygodzie oraz ulubionych smakach, dzięki czemu dieta nie będzie tylko sztywną rozpiską, która może stanowić dla Ciebie wyzwanie.


250 PLN

Dieta jest opracowywana na podstawie ankiety online, podobnie jak w przypadku planów treningowych. Kluczowe dla przygotowania odpowiedniej diety jest odpowiednie uzupełnienie ankiety, abyśmy mogli wspólnie dostosować odpowiedni i zbilansowany plan żywienia. Nie staraj się w żaden sposób wybielać – gramy w otwarte karty – przedstaw wszystko w stanie rzeczywistym. Nie oczekuję, że ankietę wyślesz mi natychmiast, daj sobie na to więcej czasu i zamieść w niej wszystkie informacje, które powinienem wiedzieć.

Treningi personalne z BJJ Elbląg.

Trener Dominik Kopczyński prowadzi także specjalistyczne treningi personalne z zakresu Brazylijskiego Jiu-Jitsu (BJJ) w Elblągu. Jego wiedza i umiejętności w tej dziedzinie sprawiają, że każdy trening jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny i dopasowany do poziomu zaawansowania uczestników. Treningi BJJ z Dominikiem to doskonały sposób na poprawę kondycji, siły oraz techniki w sportach walki. Brazylijskie jiu jitsu w formie indywidualnej to doskonała forma aktywności fizycznej dla osób, które obawiają się uderzanych form sportów walki.


Pakiet 8/12 wejść 640/840 PLN

Trener personalny Dominik Kopczyński

Treningi personalne z brazylijskiego jiu jitsu w Elblągu prowadzone są od podstaw dla osób początkujących, bazując na nauce odpowiednich technik kontroli, walki gardą, przejść gardy oraz technik kończących w formule BJJ GI oraz BJJ NO GI, czyli w kimonach i bez. Osoby zaawansowane mogą liczyć na trening indywidualny z brazylijskiego jiu jitsu w formie sparingowej wraz z nagraniem wideo oraz komentarzem do przebiegu walki. Wideo nie jest nigdzie udostępniane i ma charakter edukacyjny. Dominik przygotowuje również zawodników BJJ pod kątem startów w zawodach.

Treningi w małych grupach w Elblągu.

Trener personalny Dominik Kopczyński

Oprócz treningów indywidualnych, Dominik Kopczyński oferuje również treningi siłowe oraz ze sportów walki w małych grupach w Elblągu. Dzięki temu masz możliwość ćwiczenia w kameralnej atmosferze, pod okiem doświadczonego trenera, co pozwala na lepsze rezultaty i większą motywację. Treningi w małych grupach są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wsparcie innych uczestników oraz dynamiczną atmosferę podczas ćwiczeń. Dominik naucza sportów walki, tj. brazylijskie jiu jitsu (BJJ), boks, muay thai czy MMA oraz prowadzi różnego rodzaje formy obwodowych treningów siłowych. 


Cena ustalana indywidualnie

Treningi w małej grupie dotyczą zarówno treningu siłowego, jak i sportów walki. Wybór tematu zajęć uzależniony jest od Waszych potrzeb, a ich intensywność i przebieg będzie dostosowana do możliwości ćwiczących. Dominik naucza osoby początkujące, zaawansowane oraz  grupy o mieszanym charakterze poziomu aktywności fizycznej wśród uczestników. Tworzymy również grupy zawodnicze dla osób, startujących w zawodach sportów walki, tj. kickboxing, BJJ czy boks. Cena ustalana jest indywidualnie na podstawie ilości ćwiczących oraz częstotliwości treningów.