Skip to content

INFINITY FIGHT – PLAN TRENINGOWY

TRENING – DIETA – SUPLEMENTACJA – ODCHUDZANIE

plan treningowy i trening personalny w elblągu

Zaczynasz trenować? W Internecie multum treningów, a ciężko o jakąkolwiek radę? Nie jesteś pewien, czy chcesz inwestować w trenera personalnego? Jesteśmy po to, aby Cię wyręczyć! Profesjonalny plan treningowy dostosowany do celu oraz możliwości klienta i przygotowany przez wyspecjalizowanego trenera osobistego, dzięki czemu nie marnujesz swojego czasu i nie zboczysz z obranego kursu. Dopasujemy Twój trening do rygoru Twojej diety oraz podpowiemy jak wszystko połączyć z odpowiednią suplementacją.

Plan treningowy online Elbląg.

Mawia się, że to dieta jest podstawą sukcesu… Jednak bez odpowiedniego bodźca, jakim jest właściwy trening, nawet najlepsza dieta i suplementacja nie pomogą nam w zbudowaniu zdrowego i wysportowanego ciała. Chcesz być silny i szybki, wyglądając przy tym atletycznie? Zadbaj o podstawę, jaką jest właściwy trening. Błędy u podstaw często niwelują nasze efekty, a „marnując” czas na nieefektywny trening, możemy łatwo się zniechęcić już na starcie, a to nie o to chodzi! Skontaktuj się z nami, a od początku zostaniesz naprowadzony na właściwe tory.

ODCHUDZANIE I REDUKCJA TKANTKI TŁUSZCZOWEJ ELBLĄG

Plan treningowy online – zalety.

Nasze plany treningowe są w 100% dostosowane do potrzeb naszego klienta. Przygotowujemy treningi ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej (odchudzanie), budowanie masy mięśniowej, siłę oraz przygotowujemy motorycznie sportowców do startów w zawodach. Plan treningowy uwzględnia ćwiczenia na miarę Twoich możliwości, a także pomagamy w doskonaleniu techniki poznanych wcześniej już ćwiczeń.

Trening, który przygotujemy uwzględnia wszelkie niezbędne elementy, abyś nie musiał mieć dodatkowych pytań, tj. typ i kolejność ćwiczeń, ilość serii oraz powtórzeń, przerwy między seriami oraz pełne informacje, jeżeli wymaga tego dane ćwiczenie. Plan treningowy dostosujemy również do innych aktywności fizycznych, dzięki czemu zaplanujemy Twój tydzień treningowy uwzględniając również należyty czas na regenerację.

Trening i dieta Elbląg.

Zawsze służymy pomocą w tematyce diety, treningu oraz suplementacji. Przypominamy, że poza usługami z zakresu planowania żywienia oraz treningu, realizujemy również treningi indywidualne z zakresu treningu siłowego oraz sportów walki w naszym klubie. Posiadamy w pełni wyposażoną bazę treningową, która pomoże nam realizować zajęcia, będące narzędziem do osiągnięcia założone przez Ciebie celu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdego klienta, który ma ochotę połączyć sporty walki z treningiem siłowym, przygotujemy dietę oraz zaplanujemy suplementację. Jednym słowem – wszystko w jednym miejscu, wszystko w INFINITY FIGHT Elbląg.

Plan treningowy i trening personalny w Elblągu

Zapraszamy do skorzystania z naszego panelu edukacyjnego: Blogujmy24.pl Znajdziesz tam mnóstwo informacji z zakresu treningu, diety, suplementacji czy zdrowia, ponadto masz dostęp do bazy klubów sportów walki, a także recenzji sprzętów do sportów walki. Jak skorzystać z naszych usług?

Trening Dieta Trener Suplementacja Elbląg

Koszt przygotowania planu treningowego: 100zł

INFINITY FIGHT – TRENING W ELBLĄGU