Skip to content

INFINITY FIGHT – dieta – plan żywieniowy

TRENING – DIETA – SUPLEMENTACJA – ODCHUDZANIE

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I ODCHUDZANIE W ELBLĄGU

Od dawna borykasz się z wprowadzeniem zmian w swoim codziennym planie żywieniowym? Chcesz coś zmienić w swojej sylwetce oraz stylu życia, ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności? Szukałeś rozwiązań, ale natłok informacji wprowadza Cię w konsternację? To już kolejne podejście do odchudzania, które Ci się nie udało? 

Dietetyk Elbląg.

Miesięczny plan dietetyczny, który jest ukierunkowany na potrzeby klienta, dzięki czemu już po pierwszym miesiącu zaczniesz zauważać zmiany w swoim ciele i duchu – odchudzanie, budowanie masy mięśniowej – cokolwiek zechcesz. Zdrowa dieta, zdrowe ciało, zdrowy umysł! Stawiamy na najmniej przetworzone produkty, przez co nasze plany żywieniowe są zróżnicowane i smaczne, a każdy posiłek ma swoją alternatywę, więc nie ma miejsca i czasu na nudę. Prosty układ samej rozpiski jest bardzo zrozumiały, przez co wprowadzenie naszej diety w życie jest kwestią zrobienia zakupów. Dieta: redukcyjna, na budowę masy mięśniowej, rekompozycyjna, ukierunkowana na zalecenie lekarskie.

INFINITY FIGHT – dieta i odchudzanie w Elblągu

Diety układane są przez wykwalifikowanego trenera personalnego i dietetyka, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować jadłospis w 100% do trybu życia, charakteru pracy naszego klienta oraz planu treningowego, według którego jest prowadzony. Bardzo istotną sprawą jest proces wstępnego poznania potrzeb klienta, my robimy to w taki sposób, że bez żadnej presji możesz nam przekazać wszystko o czym powinniśmy wiedzieć – dostajesz ankietę, która jest podstawą do utworzenia Twojej diety, a nawet treningu czy planu suplementacyjnego.

Przygotowana przez nas dieta zawiera podział makroskładników oraz kaloryczności na poszczególne posiłki oraz podsumowanie całego dnia. Każdego dnia nasza dieta przewiduje inny jadłospis. Przygotowane posiłki są podzielone na gramaturę poszczególnych dań oraz posiadają pełen opis ich przygotowania w najprostszy sposób. Co więcej, dieta jest tak skonstruowana, że dopuszcza roszady pomiędzy posiłkami, jeżeli któreś danie szczególnie Ci zasmakowało. 

Dieta online Elbląg.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów dotyczą odchudzania, czyli jak ono wygląda w praktyce? Tak samo jak każda inna forma żywienia, nie chodzimy głodni, regularnie jemy kilka posiłków w zdrowych, smacznych i pożywnych opcjach. Musimy pamiętać, że odchudzanie to nie głodówka, to nie post przez całe dnie – możemy chodzić syci i mieć pewność, że będziemy gubić zbędne kilogramy. Odchudzanie jest proste, szczególnie, gdy wspiera nas odpowiedni trener i dietetyk!

trening personalny i trener personalny elbląg

INFINITY FIGHT – SPORTY WALKI W ELBLĄGU!

Pamiętaj, że zawsze służymy pomocą! Jeżeli okaże się, że jakiś posiłek nie do końca Ci podchodzi, czas jego przygotowania się wydłuża, a w tym konkretnym momencie masz mało czasu – daj nam znać, nasz dietetyk wprowadzi niezbędne zmiany. Polecamy również skorzystanie z usług naszego trenera personalnego, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej osoby!

Nasz klub jest najlepiej wyposażoną bazą treningu ze sportów walki w Elblągu, która była tworzona z myślą o kompleksowym przygotowaniu sportowców oraz naszych codziennych klientów. Stworzyliśmy stanowiska do treningu siłowego, który jest podstawą skutecznego odchudzania. Redukcja nadmiernych kilogramów to nie jest kwestia utraty tylko konkretnej cyfry na wadze, ale przede wszystkim poprawa naszego zdrowia oraz sylwetki, czego wyznacznikiem jest lustro.

Planujemy również trening z uwzględnieniem wszelkich Twoich potrzeb!

trener personalny elbląg

Odchudzanie to nie jest proces pojawiający się z dnia na dzień. Często jest on ciężki i długotrwały, ale jego ostateczny wynik jest wart naszej pracy. Skuteczne odchudzanie do proces kompleksowy, wymagający wsparcia w każdym aspekcie, a nie tylko wciskanie swoich produktów, które mają odchudzić nas same.

Dieta od INFINITY ELBLĄG – zalety.

100% dopasowania żywienia do Twoich indywidualnych możliwości, smaczny dobór potraw wedle upodobań i wymogów diety, profesjonalny i zrozumiał opis dań, które są łatwe do samodzielnego przygotowania, dokładny opis założeń każdego dnia cyklu żywieniowego, proponowanego posiłku, skuteczne odchudzanie, budowanie masy mięśniowej czy rekompozycja sylwetki, bieżące korekty w trakcie stosowania diety, cotygodniowe podsumowanie postępów podopiecznego, stale rozwijająca się kadra dietetyków i trenerów, sukcesywna realizacja wyznaczonych celów, silna motywacja do pracy nad swoim ciałem i umysłem, świadomość podjęcia dobrej decyzji, która wprowadzi do naszego życia pozytywne zmiany.

Dieta INFINITY – jak skorzystać?

Trening Dieta Trener Suplementacja Elbląg

Koszt miesięcznego planu żywieniowego: 250zł

Zajrzyj na nasz portal Blogujmy24.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo artykułów z zakresu treningu, diety oraz suplementacji, dzięki czemu zwiększysz swoją wiedzę na temat planowania treningu oraz prawidłowego odżywiania. Na bieżąco przygotowujemy dla Was nowości, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu.

INFINITY FIGHT TEAM – DIETA I ODCHUDZANIE W ELBLĄGU